Sklypo apšvietimo kaina

 Sklypo apšvietimo kaina priklausytų nuo projekto. Projektuotį reikėtų prieš landšafto kurimo koncepciją t.y prieš sodinuku sodinimą, žolės sėjiojimą, nes darant vėliau, kaina sklypo apšvietymo gali padideti. Sklypo apšvietimą projektuoti derėtu kartu su sklypo automatinio laistymo sistema, nes būtų vykdomi kasinejimai ir sklypo apsvietimui ir automatiniai laistymo sistemai kartu. O tai kainuotu pigiau. Skambinkite mums ir mes viską aptarsime.

  Tinkamas apšvietimas gali neatpažįstamai pakeisti jūsų namų kiemą, tačiau svarbiausia padarys jūsų gyvenimą ryškesnį bei šviesesnį. Rekomenduojame netaupyti perkant šviestuvus. Geras šviestuvas su kaupu atsipirks tausodamas elektros energiją ir ilgalaikiu tarnavimu. Pavyzdžiui, yra tokių LED šviestuvų, kurių gyvavimo trukmė yra 50 tūkstančių valandų.

Sklypo apšvietimo

Sklypo apšvietimo

SVARBU

   Bandantiems patiems savo sklype susikurti sklypo apšvietymo sistemą, reikia nepamiršti pagrindinės žiūrėjimo krypties taisyklės: šviesa turi sklisti iš tos pusės, iš kurios žiūrima į apšviečiamą objektą.

Sklypo apšvietimo kaina

Interneto svetainės elementai, įskaitant tekstus, nuotraukas, kompiuterio grafiką, emblemas, yra kūrinys pagal Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą. Todėl bet koks atvaizdavimas ar visas arba dalinis atkūrimas be autoriaus arba jų teisėtų savininkų sutikimo yra neteisėtas.